Планую стати переможцем…
Я думаю, що успіх у XXI столітті можливий, якщо навчитися здобувати інформацію, виділятися з натовпу, знати потреби сучасного ринку та його основні тренди, бути талановитим у формуванні партнерських стосунків, дотримуватися принципу: «Згаяний час – втрачений шанс!»
Мій відлік почався. Я вирішив спробувати себе в іншій сфері діяльності і пов’язати її з медициною. Для амбітної людини це чудова можливість заявити про свої наміри та особистий бренд.
У планах - створення позитивного іміджу. На першому місці - популяризація свого імені та діяльності [1]. Для успішного розвитку бренду та просування товару необхідно бути: мобільним; комунікабельним; активним; креативним; неординарним у здатності розкрутити та запропонувати продукт; вміти використати відомі успішні інструменти маркетингу (шукати шляхи поєднання несумісних на перший погляд речей).
Для розкрутки власного бренду необхідно досконало продумати комунікацію в соціальних мережах: створити власний блог з використанням Instagram, Facebook, YouTube, вибудувати тактику брендування [1]. Не маю поки достатніх матеріальних статків, тому залучаю клієнтів просто своїм ім’ям, щоб заробити власні кошти. Розмірковую над краудфандинговою кампанією.
Працюю над тим, щоб моє ім’я асоціювалося з відчуттям ЗАХИСТУ. Саме тому на початку пізнання професії маркетолога я обрав популярний і необхідний у період пандемії товар – медичні маски та антисептики [2].
Для пропозиції товару маю цільову аудиторію – школярів, тому що вони весь час знаходяться у колективі, де є високий ризик інфікування, та з недовірою ставляться до засобів індивідуального захисту. Щоб отримати успіх у продажах, підвищити власну впізнаваність, я беру участь у шкільних заходах, конференціях, диспутах, форумах та вебінарах. В моєму випадку потрібно представити маски не тільки, як засіб захисту, а по-перше, як модний, сучасний, привабливий, крутий аксесуар.
Пропоную тренд сезону:
для хлопців:
- маска камуфляжна (мілітарі-стиль);
- маска примари (з неоновим підсвічуванням у темряві);
- маска із зображенням черепа (для екстремалів);
для дівчат:
- маски щотижневі (з принтами, мереживом, вишивкою, аплікацією);
- маска зимова (з утепленням);
- маска акули (звісно, бізнесу);
для молодших школярів:
- маска щит (з улюбленими героями мультиків та іграшок);
для школярів з особливими потребами:
- маска з прозорим віконцем (при порушенні слуху);
- маска щит з окулярами (при порушенні зору);
універсальні:
- маска перекладача (на 7 мов світу);
- маска для відвідувань місць громадського харчування;
- маска спортивна (для занять спортом);
- маска для виразу емоцій (зі світлодіодами).
З антисептиків я обрав найбільш оригінальні моделі – браслети санітайзери: у стилі годинника та «Людини-Павука».
Політ розпочато. Вірю, мій перший шанс не буде останнім.
І не забуваємо про 3D-захист: ДЕЗІНФЕКЦІЯ, ДИСТАНЦІЯ, ДОВІРА!!!